VIRTUVEI

Previous
Next

pasūtiet sev virtuvi

Mazliet par virtuvēm

Ozolkoka virtuve

Mazā ozolkoka virtuve

Mūsu pirmā pilna izmēra ozola masīva virtuve nestandarta interjerā. Ņemot vērā pazeminātās palodzes, salīdzinājumā ar biežāk sastopamajiem dzīvokļiem, šajā objektā nebija iespējams izmantot klasiskos virtuves risinājumus un klients nolēma pasūtīt spec projektu. 
Virtuves pamatā ir bērza saplākšņa skapji, tonēti tā, lai saskanētu ar fasādi. Fasāde savukārt ir izgatavota no ozola masīva, bet pildiņi durvīm un atvilktnēm no saplākšņa ar ozola finierējumu. 
Atvilktņu vadīklas un eņģes ir aprīkotas ar bremzēšanās mehānismu, bez kā vairs nav iedomājama neviena mūsdienīga virtuve.

Šīs virtuves odziņa ir IKEA keramikas virtuves izlietne un klienta piemeklētie rokturi ar keramikas elementiem.

Lielā ozolkoka virtuve

Lielā ozolkoka virtuve

Pēc pirmās ozolkoka virtuves izgatavošanas, drīz vien sekoja nākamais pasūtījums tādam pašam stilam, tikai jau krietni lielākā formātā. 

Kā absolūtam vairākumam mūsu mēbeļu, arī šai virtuvei skapīši ir izgatavoti no bērza saplākšņa. Fasādei ir izmantots ozola masīvs un bērza saplāksnis finierēts ar ozola nažfinieri. 
Vadīklu un eņģu furnitūrai ir izmantots bremzēšanas mehānisms maigai atvilktņu un durtiņu aizvēršanai. 

Arī šai virtuvei klients izvēlējās IKEA īpašo, bet ne tik dārgo, keramikas virtuves izlietni, kas ir ergonomiskāka par klasiskajām metāla izlietnēm.

virtuves skice

3D virtuvju skices

Pirms katras virtuves izgatavošanas darbs sākas ar projekta skices izveidi, kas ļauj objektīvi izvērtēt ieplānotā dizaina praktiskumu un veikt nepieciešamās izmaiņas pirms tiek ņemts rokā zāģis. 

projekta izstrāde notiek ciešā sadarbībā ar klientu un var aizņemt no dažām dienām līdz vairākām nedēļām, atkarībā no projekta sarežģītības. 

Tālāk ir apskatāmi vairāki mūsu 3D virtuvju projekti, no kuriem daži ir realizēti dzīvē.

Virtuves

Neliels ieskats mūsu izgatavotajās virtuvēs

Virtuvju 3D skices

Pirms virtuve top dzīvē, tā tiek uzprojektēta.

Atbildēt